Kusi Cię, ale boisz się kupować używaną, markową odzież w sieci? Rozumiemy Cię. Fala tanich podróbek niskiej jakości, rzeczywisty wygląd odmienny od zdjęć, anonimowi sprzedawcy, niepewne rozmiarówki, czy brak możliwości zwrotów – te i wiele innych czynników często skutecznie zniechęcają Nas do zakupów online. Dlatego w The Tags dajemy Ci coś, co także dla nas ma kluczowe znaczenie – gwarancję, bezpieczeństwo i komfort. W jaki sposób? Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać The Tags!

 

 1. 1) Nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Zwróć go na nasz koszt
  Wiemy jak to jest – przechodzisz obok super płaszcza i myślisz: to jest to! Przymierzasz … i jednak to nie to :) Albo nosisz „eskę”, zamawiasz taki rozmiar, a tu „emka” w rozmiarze „S”. Dokonując zakupów w The Tags dajemy Ci komfort bezpłatnego zwrotu produktu w terminie 14 dni roboczych od dnia doręczenia produktu. Na nasz koszt. Nie ten odcień ulubionego koloru? Nietrafiony rozmiar? Nie musisz nawet podawać przyczyny, wystarczy wypełnić formularz zwrotu dostępny tutaj

 2. 2) Używane? Tylko oryginalne. I tylko dobrej jakości
  Produkty oddawane do naszego Komisu poddajemy dość gruntownej selekcji. Wybieramy tylko oryginalne, markowe produkty światowych projektantów i tylko te dobrej jakości. Często nasze produkty są praktycznie nieużywane. A jeśli mają jakiekolwiek ślady użytkowania – informujemy Cię o nich. Dlaczego to robimy? Bo tylko na najlepszych ubraniach nam zależy. Cenimy sobie jakość, styl i elegancję w życiu i w pracy. To jest też podstawowy fundament, na którym tworzymy i rozwijamy The Tags. Nie idziemy na skróty. A jeśli dokonałaś już u nas zakupu i masz jakiekolwiek wątpliwości ... pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z punktu 1

 3. 3) Unikalne i jedyne w swoim rodzaju
  Większość produktów dostępnych w The Tags to unikalne, markowe perełki, których próżno szukać w innych, polskich sklepach. Bez względu na to, czy wybierasz się na bal, komponujesz biznesowy dress code, czy po prostu chcesz dobrze wyglądać na co dzień – możesz być pewna, że nie spotkasz kogoś w identycznej sukni, płaszczu czy butach Z nami poczujesz się tak, jak powinna czuć się każda kobieta – wyjątkowo.

 4. 4) Marki wyjątkowe, rzadko dostępne w Polsce
  Słynne szpilki z czerwoną podeszwą Christiana Louboutina? Olśniewające sukienki Prady, Yvesa Saint Laurent’a czy Alexandra McQuenn’a? A może inne, modowe perełki spod znaku Chanel, Dolce & Gabbana,  Jimmy Choo czy Alexandra Wanga?  Znajdziesz je i wiele innych w The Tags. W bardzo dobrym stanie. 


 5. 5) Nawet 70% taniej niż cena rynkowa!
  Wiemy, że w przypadku marek najwyższej jakości, cena nie zawsze jest kluczowa i decydująca. Ale wiemy też, że grzechem byłoby nie kupić wyjątkowej, luksusowej kreacji w bardzo dobrym stanie nawet 70% taniej od ceny rynkowej. Mamy takich perełek bez liku. I jak już wspominaliśmy – możliwość bezpłatnego zwrotu, gdy nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań.


 6. 6) Bo moda inspiruje …
  … i jest fascynującą częścią naszej historii. Na naszym blogu dzielimy się z Wami burzliwymi, pełnymi zakrętów biografiami słynnych projektantów, przypominamy najsłynniejsze pokazy, przybliżamy kluczowe pojęcia w świecie mody jak haute couture czy pret-a-porter, recenzujemy filmy i wydarzenia modowe oraz dzielimy się praktycznymi poradami. Dlaczego to robimy? Bo to lubimy. I wierzymy, że – jak mawiała Diane von Furstenberg – „każda z nas ma swój styl. Wszystko co musimy zrobić to go odnaleźć”. Mamy szczerą nadzieję, że dokonując u nas zakupu możesz podkreślić swój styl lub odnaleźć go na nowo.

Zapraszamy do zakupów.