Calvin Klein Bluzka Biała Z Odkrytymi Ramionami

Rozmiar ubrania:

XS

Produkt ogląda: 2 os
189,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Calvin Klein

              Stan : nowy/nieużywany

        Materiał : 95% poliester, 5% spandex

     

Opis: Biała bluzka Calvin Klein z długim rękawem, rozmiar XS, uszyta z elastycznej dzianiny. Fason dopasowany, ładnie układa się na figurze. Na ramionach modne wycięcia.  Z przodu na dole umieszczona aplikacja z nazwą marki w kolorze złotym. W zależności od reszty stroju, możesz ją założyć zarówno do stylizacji dziennej, jak też do wieczorowej. 

 

Numer produktu : 931

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy/nieużywany
Rozmiar ubrania XS
Rodzaj bluzki / koszuli bluzki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór biały
Rozmiar wg Producenta xs
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.