Calvin Klein Bluzka Koszulowa Biała

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
259,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Calvin Klein

               Stan : nowy

        Materiał : 69% bawełna,

28% nylon, 3% spandex

 .

Opis: Biała bluzka koszulowa Calvin Klein w rozmiarze M. Zapinana na sygnowane guziki, długi rękaw z mankietami zapinanymi na guzik.. Na wysokości piersi ozdobna falbanka, na ramionach wycięcia. Po bokach małe rozcięcia. Idealnie dopasujesz z jeansamielegancji dodasz zakładając szpilki

 

Numer produktu : 1749

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar ubrania M
Rodzaj bluzki / koszuli bluzki, koszule
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór biały
Rozmiar wg Producenta m
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii