Calvin Klein Collection Sukienka Czerwona

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
399,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Calvin Klein

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : powłoka zewnętrzna wiskoza

podszewka jedwab

 

Opis: Czerwona sukienka z kolekcji Calvin Klein w rozmiarze M. Wykonana z przyjemnej w dotyku tkaniny. Dekolt łódka idealny dla pań o kształtnych, wąskich  ramionach. Zapięcie z boku na kryty zamek błyskawiczny. Wycięcie na plecach sprawi, iz sukienka sprawdzi się zarówno na bankiet jak i elegancki wieczór. Idealnie połączysz z klasycznymi szpilkami oraz torebką.

Numer produktu : 1765

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj sukienki krótkie, letnie, wieczorowe, koktajlowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czerwony
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.