Calvin Klein Kamizelka Futerkowa

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 2 os
339,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Calvin Klein

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : powłoka zewnętrzna 70% akryl,

19% modakryl, 11% poliester 

podszewka 100% poliester

 

     Opis: Futerkowa kamizelka damska Calvin Klein kolor beżowy rozmiar M. Kołnierz typu stójka. Kamizelka wykonana z efektownego oraz przyjemnego w dotyku futerka. Idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Połącz z botkami.

 

Numer produktu : 599

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj kurtki / płaszcza kamizelki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Rozmiar wg Producenta m
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.