Calvin Klein Płaszcz Pikowany

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
619,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

       Projektant : Calvin Klein

                 Stan : nowy

           Materiał : powłoka zewnętrzna 51% poliester, 49% nylon

                            podszewka 51% poliester, 49% nylon

  wypełnienie 90% puch kaczy, 10% pierze

 

Opis: Pikowany płaszcz Calvin Klein z efektem metalicznym, rozmiar M. Zapięcie na sygnowany zamek błyskawiczny. Kołnierz typu stójka, do której doszyty jest kaptur. Kieszenie wsuwane zapinane na sygnowane suwaki. Długość przed kolano, dołączony markowy pokrowiec. Kurtka jest bardzo lekka.

 

Numer produktu : 1307

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar ubrania M
Rodzaj kurtki / płaszcza kurtki zimowe, płaszcze zimowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór fioletowy
Rozmiar wg Producenta m
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.