Calvin Klein Torebka Beżowa

Produkt ogląda: 3 os
449,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Calvin Klein

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra 

podszewka 

 

    Opis: Pikowana torebka ze skóry  Calvin Klein w kolorze beżowym. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajduje się wsuwana kieszonka na drobiazgi, na której naszyta jest skórzana metka. Z przodu ozdobna aplikacja z nazwą marki, oraz odpinany brelok identyfikujący markę. Pasek wykończony łańcuszkiem, torebka ma też dwa poręczne uchwyty. Wymiary torebki: wysokość 22,5 cm., szerokość 26 cm., głębokość 14 cm.

    

Numer produktu : 170

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.