Calvin Klein Torebka Ecru Logowana

Produkt ogląda: 4 os

Normalna cena: 249,00 zł

Special Price 174,30 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Opis

    Projektant : Calvin Klein

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra ekologiczna

podszewka 

     

Opis: Listonoszka logowana  Calvin Klein ze skóry ekologicznej, kolor ecru. Zapięcie klapowe z zatrzaskiem. Wewnątrz znajduje się wsuwana kieszonka na drobiazgi, na której naszyta jest skórzana metka. Z przodu metalowa aplikacja z nazwą marki w kolorze złotym, oraz odpinany brelok identyfikujący markę. Pasek jest nieodpinany, posiada regulację. Wymiary torebki: wysokość 17 cm., szerokość 25 cm., głębokość 6 cm.

 

Numer produktu : 612

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór ecru
Uwagi delikatne rysy z przodu na metalowym logo
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii