Calvin Klein Żakiet Czarny

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 2 os
319,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie


Szacunkowa wartość rynkowa: 999,00 zł

Opis

        Projektant : Calvin Klein

                  Stan : bardzo dobry

           Materiał :  powłoka zewnętrzna 63% poliester,

33% sztuczny jedwab, 4% spandex

podszewka 100% poliester

 

Opis: Rozpinany, czarny żakiet Calvin Klein rozmiar M. Z przodu kieszenie klapowe, wykonczony stójką. Zapięcie na guzik, na wysokości którego znajduje się ozdobne metalowe logo marki koloru złotego. Połącz ze eleganckimi spodniami lub spódnicą.

 

 Numer produktu : 717

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj marynarki / żakietu Marynarki, Żakiety
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Rozmiar wg Producenta 6
Marka Calvin Klein

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.