Coach Portfel

Produkt ogląda: 9 os

Normalna cena: 469,00 zł

Special Price 328,30 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 819,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Coach

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra

 

  Opis: Ciemno turkusowy portfel skórzany marki Coach , klapowy, zapinany na zatrzask. Z przodu metalowa aplikacja z logo marki w kolorze złotym. Wewnątrz zapinana na zamek błyskawiczny  przegroda. Mniejsze przegrody na karty/dokumenty. Wymiary portfela: wysokość 9 cm., szerokość 20 cm., głębokość 2,5 cm.

  

Numer produktu : 101

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór niebieski
Marka Coach

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii