Coach Shopperka Ecru

Produkt ogląda: 1 os
1 099,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Coach

              Stan : nowy

        Materiał : skóra

        podszewka 

 

Opis: Skórzana shopperka marki Coach kolor ecru. Zamykana na sygnowany zamek błyskawiczny. Wewnątrz dodatkowa kieszonka na suwak, na której naszyta jest skórzana metka marki, oraz dwie kieszonki wsuwane. Przy pasku przyczepiony sygnowany brelok. Dołączony regulowany, odpinany długi pasek. Na przodzie kieszeń na sygnowany zamek błyskawiczny oraz metalowa dekoracja z nazwą i grafiką marki. Na spodzie nóżki, które chronią przed otarciem bądź zabrudzeniem. Wymiary torebki: wysokość 27 cm., szerokość 33 cm., głębokość 13 cm.

 

Numer produktu : 1130

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór ecru
Marka Coach

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.