Coach Torebka Beżowa

Produkt ogląda: 4 os

Normalna cena: 939,00 zł

Special Price 657,30 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Coach

              Stan : nowy

        Materiał : skóra

podszewka 

    Opis: Beżowa, skórzana torebka marki Coach. Dwie przegrody zapinane na sygnowany zamek błyskawiczny oraz dwie dodatkowe przegrody na zatrzaski. Wewnątrz wsuwane kieszonki. Torebka ma dwa poręczne uchwyty oraz regulowany, odpinany długi pasek. Przy pasku doczepiany skórzany brelok logowany. Na przodzie metalowa dekoracja z nazwą i grafiką marki. Wymiary torebki: wysokość 25 cm., szerokość 37 cm., głębokość 10 cm.

     

Numer produktu : 41

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Marka Coach

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.