Często zadawane pytania

 1. Czy towary oferowane przez The Tags są nowe?

  Oferowane przez nas towary są używane, są to jednak towary w znakomitym lub bardzo dobry stanie, poddane wielostopniowej i restrykcyjnej weryfikacji przez zespół naszych specjalistów.

 2. Jak weryfikujecie autentyczność towarów?

  Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, prze zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

 3. Czy mogę anulować zamówienie?

  W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta staramy się zrealizować zamówienia w najszybszym możliwy terminie. Żeby sprawdzić, czy możesz anulować zamówienie skontaktuj się z informacja@thetags.com.

 4. Czy zyskuję coś przez oddanie w komis większej ilości towarów.

  Umowa komisu zostaje zawarta na okres jednego roku, kwota otrzymanej przez Ciebie płatności zależy od ceny sprzedaży towarów oddanych przez Ciebie w komis. Im większa wartości sprzedanych towarów oddanych przez Ciebie w komis tym wyższy próg płatności otrzymywanej przez Ciebie Regulamin oddania towarów w komis.

 5. Jak obliczyć prowizję od oddawanych przeze mnie towarów w komis jeżeli w trakcie umowy przekroczę kolejny próg prowizji?

  Po sprzedaży towaru, który powoduje, iż próg prowizji zostaje podwyższony Twoja podwyższona prowizja będzie liczona do towarów sprzedanych po sprzedaniu towaru powodującego przekroczenie określonego progu prowizji.

 6. Kiedy otrzymam płatność za oddany w komis towar?

  Płatność za sprzedany towar oddany przez Ciebie w komis zostanie dokonana w terminie 30 dni od dnia sprzedaży Twojego towaru, chyba że kupujący odstąpi od umowy i zwróci Twój towar. Wówczas Twój towar zostanie ponownie zaoferowany do sprzedaży.

 7.   Czy mogę obejrzeć produkty w sklepie stacjonarnym?

  Nie posiadamy sklepu stacjonarnego . Zapraszamy do zakupów online.

 8.  Czy istnieje możliwość odbioru własnego w punkcie?

         Nie posiadamy sklepu stacjonarnego . Oferujemy bezpłatną, szybką i bezpieczną wysłkę kurierem.

       9. W jaki sposób zostanie ustalona wartość mojej rzeczy oddanej w komis?

The Tags określi samodzielnie cenę sprzedaży towaru, przy uwzględnieniu wartości rynkowej towaru, jego wieku, stanu i marki, z zastrzeżeniem, iż oferowana cena sprzedaży towaru stanowid będzie od 50% do 90 % szacowanej wartości rynkowej towaru, w zależności od marki, stanu towaru oraz jego wartości rynkowej.