Dolce & Gabbana Sukienka

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
2 949,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Dolce & Gabbana

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : powłoka zewnętrzna 99% wełna

1% elastan

podszewka 96% jedwab

4% elastan

 

Opis: Ciemnozielona sukienka Dolce & Gabbana w rozmiarze M. Uszyta z najlepszej jakości materiałów, tkanina wierzchnia to wełna, natomiast podszewka jest jedwabna. Zapięcie z tyłu na zamek błyskawiczny i haftkę. Rękaw delikatnie rozszerzany, bardzo ładnie się układa. Sukienka ma zaszewki i zakładki modelujące. Będzie idealna do wszelkich eleganckich stylizacji. Dopasuj szpilki oraz kopertówkę.

  

Numer produktu : 1154

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj sukienki do pracy, wieczorowe, koktajlowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór zielony
Rozmiar wg Producenta 42
Marka Dolce & Gabbana

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.