Giuseppe Zanotti Sandały Na Szpilce

Produkt ogląda: 1 os
469,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 2 000,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Giuseppe Zanotti

               Stan : dobry

        Materiał : skóra lakierowana

 

Opis: Czarne sandały na szpilce Giuseppe Zanotti w rozmiarze 38, wykonane ze skóry lakierowanej. Ozdobne łączenia skóry podkreślą szyk i elegancję Twojej stylizacji. Wysokość obcasa 11 cm. Doskonale wyprofilowane, wysmuklą sylwetkę.

 

Numer produktu : 1373

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar obuwia 38
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Uwagi na spodzie ślady użytkowania
Rozmiar wg Producenta 38
Marka Giuseppe Zanotti

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.