Gucci Sandały Czarne Ze Skóry Zamszowej

Produkt ogląda: 1 os
769,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 2 543,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Gucci

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra zamszowa

 

Opis: Piękne sandały Gucci z czarnego zamszu ozdobione detalami w kolorze złotym, rozmiar 37,5. Zapięcie z tyłu na zamek błyskawiczny. Obcas - słupek, wysokość 13 cm., platforma 3 cm. Sandały podkreślą elegancję i szyk Twojej kreacji. Pasują zarówno do wieczorowej, jak również codziennej sukienki

 

Numer produktu: 1380

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar obuwia 37
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Uwagi na spodzie ślady użytkowania
Rozmiar wg Producenta 37,5
Marka Gucci

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii