Gucci Szpilki Czarne Ze Skóry Zamszowej

Produkt ogląda: 2 os
1 099,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 3 300,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Gucci

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra zamszowa

 

Opis: Piękne szpilki Gucci z czarnego zamszu wykończone detalami w kolorze złotym, rozmiar 38. Zapięcie z tyłu na sygnowany zamek błyskawiczny. Na kostce ozdobne wykończenie w kolorze złotym imitujące skórę węża. Wysokość szpilki 10 cm., większa jej część jest w złotym kolorze. Szpilki zawsze będą idealnym dodatkiem podkreślającym elegancję stylizacji. Nieważne czy włożysz wieczorową sukienkę, czy zwykłe jeansy. Jeżeli dobierzesz do stroju szpilki, zawsze będziesz wyglądała szykownie.

 

Numer produktu: 1379

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar obuwia 38
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Rozmiar wg Producenta 38
Marka Gucci

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.