Guess Botki Zamszowe

Produkt ogląda: 1 os

Normalna cena: 329,00 zł

Special Price 299,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Guess

               Stan : bardzo dobry

Materiał: skóra ekologiczna

 

Opis: Zamszowe botki Guess wykonane ze skóry ekologicznej kolor czarny, rozmiar 36,5. Po wewnętrznej stronie zapięcie na sygnowany zamek błyskawiczny. Z tyłu aplikacja identyfikująca markę. Zaokrąglony nosek, usztywniony zapiętek. Model nieocieplany. Wysokość obcasa: 10,5 cm., platforma 2 cm. Stabilny obcas sprawia, iż buty są bardzo wygodne, idealne na jesienne pogody.

 

Numer produktu : 1196

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar obuwia 36
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Rozmiar wg Producenta 6
Marka Guess

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.