Guess Kurtka Szara Pikowana

Rozmiar ubrania:

XL

Produkt ogląda: 1 os
389,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 850,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Guess

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : powłoka zewnętrzna 100% poliester

podszewka 100% poliester 

materiał wypelniający 100% poliester

  

Opis: Szara kurtka Guess rozmiar XL. Zapięcie na sygnowany zamek błyskawiczny. Kołnierz typu stójka oraz odsuwany kaptur. z ozdobnym futerkiem. Kieszenie wsuwane z zapięciem na suwak. Podszewka sygnowana, ocieplana.

 

 Numer produktu : 362

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania XL
Rodzaj kurtki / płaszcza kurtki zimowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór szary
Rozmiar wg Producenta xl/tg
Marka Guess

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.