Guess Plecak Brązowy

Produkt ogląda: 8 os

Normalna cena: 299,00 zł

Special Price 209,30 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 669,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Guess

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra ekologiczna

podszewka 100% bawełna

Opis: Brązowy plecak ze skóry ekologicznej Guess. Na przodzie ozdobna aplikacja marki. Regulowane szelki. Zapinany na zamek błyskawiczny, na przodzie kieszeń zamykana na suwak z ozdobnymi ćwiekami, wewnątrz wsuwana kieszeń, druga dodatkowa kieszonka na zamek błyskawiczny. Wymiary: wysokość 30 cm., szerokość 24 cm., głębokość 11 cm.

 

Numer produktu : 406

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki plecaki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór brązowy
Marka Guess

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii