Guess Sznurowane Botki

Produkt ogląda: 1 os
399,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Guess

               Stan : nowy

Materiał: skóra ekologiczna

 

Opis: Sznurowane botki Guess wykonane ze skóry ekologicznej kolor jasnobrązowy, rozmiar 41,5. Po wewnętrznej stronie zapięcie na sygnowany zamek błyskawiczny. Zaokrąglony nosek, usztywniony zapiętek. Model nieocieplany. Wysokość obcasa: 10 cm. Stabilny obcas oraz  traperowa podeszwa sprawiają, iż buty są bardzo wygodne, idealne na jesienne pogody.

 

Numer produktu : 1442

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 41
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór brązowy
Rozmiar wg Producenta 10,5
Marka Guess

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii