Guess Torebka Czarna

Produkt ogląda: 10 os
239,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Opis

     Projektant : Guess

               Stan : nowy/nieużywany

        Materiał : skóra ekologiczna

podszewka 100% poliester

 

Opis: Czarna torebka Guess wykonana ze skóry ekologicznej, zamykana na zamek błyskawiczny. Z tyłu i z przodu dodatkowe przegrody na zatrzask. Wewnątrz znajdują się dodatkowe kieszenie na drobiazgi, jedna kieszonka na suwak. Na wewnętrznej kieszonce sygnowana metalowa aplikacja. Podszewka sygnowana. Torebka posiada dwa uchwyty oraz odpinany, regulowany pasek. Ozdobę stanowi odpinany sygnowany brelok. Na przodzie eleganckie i gustowne logo. Wymiary torebki wysokość: 22 cm., szerokośc: 33 cm., głębokość: 12 cm.

 

Numer produktu : 1883

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy/nieużywany
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Marka Guess

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.