Jimmy Choo Zamszowe Szpilki Czarne

Produkt ogląda: 6 os
989,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 3 500,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Jimmy Choo

               Stan : dobry

        Materiał : skóra zamszowa

 

Opis: Czarne sandały na szpilce Jimmy Choo ze świetnej jakości skóry zamszowej, rozmiar 38. Zapięcie z boku na sprzączkę koloru złotego. Bez palców, nosek zaokrąglony, usztywniony zapiętek, skórzana wkładka. Wysokość szpilki 10,5 cm. Obcas koloru złotego podkreśli wyjątkowość Twojej stylizacji. Idealnie połączysz z krótką spódnicą, sukienką czy też spodniami 7/8.

 

Numer produktu : 1346

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan dobry
Rozmiar obuwia 38
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Uwagi na spodzie widoczne ślady użytkowania
Rozmiar wg Producenta 38
Marka Jimmy Choo

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii