Lauren Ralph Lauren Kamizelka Czarna

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os

Normalna cena: 299,00 zł

Special Price 249,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 800,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Lauren Ralph Lauren

               Stan : bardzo dobry

         Materiał : powłoka zewnętrzna 100% kozia skóra

podszewka 100% poliester

materiał wypełniający 100% poliester

 

Opis: Kamizelka Lauren Ralph Lauren w rozmiarze M, kolor czarny. Wykonana z delikatnej i przyjemnej zamszowej skóry koziej. Zapinana asymetrycznie na sygnowany zamek błyskawiczny.  Krój kamizelki blisko linii ciała w bardzo efektowny sposób podkreśla kobiecą talię tworząć rozwiązanie każdej stylizacji. Połącz z botkami.

   

Numer produktu : 691

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj kurtki / płaszcza kamizelki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Rozmiar wg Producenta 6
Marka Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.