Lauren Ralph Lauren Shopperka Skórzana

Produkt ogląda: 1 os
699,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 259,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Lauren Ralph Lauren

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : krowia skóra

 

Opis: Skórzana shopperka marki Lauren Ralph Lauren kolor złoty. Zamykana na zatrzask oraz ściągana przy pomocy rzemyka tworząc torebkę typu worek. Dołączona odpinana kosmetyczka zamykana na zamek błyskawiczny, która doskonale może zastąpić portfel. Wewnątrz wsuwana kieszonka na drobiazgi. Przy pasku przyczepiony sygnowany brelok. Na spodzie nóżki, które chronią przed otarciem bądź zabrudzeniem. Wymiary torebki: wysokość 34 cm., szerokość 36 cm., głębokość 14 cm.

 

Numer produktu : 1277

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór złoty
Marka Polo Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.