Lauren Ralph Lauren Torebka

Produkt ogląda: 8 os
699,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 309,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Lauren Ralph Lauren

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : krowia skóra

        podszewka 

 

Opis: Skórzana torebka marki Lauren Ralph Lauren kolor szaro - beżowy. Zamykana na magnes oraz dwie przegrody na sygnowane zamki błyskawiczne. Wewnątrz dodatkowa kieszonka na suwak, na której naszyta jest skórzana metka marki, oraz dwie kieszonki wsuwane. Przy pasku przyczepiony sygnowany brelok. Podszewka sygnowana. Z przodu aplikacja z nazwą marki w kolorze złotym. Na spodzie nóżki, które chronią przed otarciem bądź zabrudzeniem. Torebka ma dwa poręczne uchwyty oraz odpinany pasek. Wymiary torebki: wysokość 3,5 cm., szerokość 35 cm., głębokość 12 cm.

 

Numer produktu : 1782

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór szary
Marka Polo Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.