Michael Kors Sygnowana Shopperka

Produkt ogląda: 1 os
659,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 259,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Michael Kors

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra ekologiczna, skóra

 

Opis: Sygnowana shopperka Michael Kors ze skóry ekologicznej, zapinana na zamek błyskawiczny. Podszewka sygnowana. Na przodzie wypukła aplikacja z logo marki w kolorze złotym. Wewnątrz znajdują się dodatkowe kieszonki na drobiazgi - na przodzie duża wsuwana, na tyle torebki większa na zamek błyskawiczny oraz naszyte na nią dwie mniejsze. Wsuwane kieszonki są umieszczone również wewnątrz na bokach. Torebka ma dwa uchwyty. Na spodzie logowane nóżki, które chronią przed otarciem bądź zabrudzeniem. Wymiary torebki - wysokość: 30,5 cm., szerokość: 33 cm., głębokość: 15 cm.

 

Numer produktu : 1262

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Marka Michael Kors

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii