Michael Michael Kors Botki

Produkt ogląda: 1 os

Normalna cena: 399,00 zł

Special Price 279,30 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Michael Kors

              Stan : nowy

        Materiał : skóra

 

Opis: Botki MICHAEL Michael Kors wykonane z wysokiej jakości skóry zamszowej, kolor szary, rozmiar 38,5. Po wewnętrznej stronie zapięcie na sygnowany zamek błyskawiczny. Ozdobne paski zapinane na sygnowaną sprzączkę. Zaokrąglony nosek, usztywniony zapiętek, skórzana wkładka. Model nieocieplany. Wysokość obcasa: 7 cm. Stabilny obcas sprawia, iż buty są bardzo wygodne, idealne na jesienne pogody.

               

   Numer produktu : 314

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 38
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór szary
Rozmiar wg Producenta 8
Marka Michael Kors

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.