Michael Michael Kors Bluzka Koszulowa

Rozmiar ubrania:

S

Produkt ogląda: 1 os

Normalna cena: 219,00 zł

Special Price 153,30 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

       Projektant : Michael Kors

                 Stan : nowy

           Materiał : 100% liocel

 

Opis: Niebieska bluzka koszulowa MICHAEL Michael Kors w rozmiarze S. Uszyta z materiału imitującego jeans. Pod szyją wiązana, długi rękaw z mankietami zapinanymi na sygnowane guziki. Uszyta z lejącego materiału ładnie układa się na sylwetce. Dół bluzki zaokrąglony. Idealnie dopasujesz z jeansamielegancji dodasz zakładając szpilki

 

Numer produktu : 53

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar ubrania S
Rodzaj bluzki / koszuli koszule
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór denim
Rozmiar wg Producenta s
Marka Michael Kors

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.