Michael Michael Kors Płaszcz Beżowy

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 4 os

Normalna cena: 699,00 zł

Special Price 489,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 500,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Michael Kors

              Stan : nowy

        Materiał : powłoka zewnętrzna 52% wełna,

45% poliester, 2% inne, 1% akryl

 

Opis: Beżowoszary płaszcz MICHAEL Michael Kors rozmiar M. Wykonany z przyjemnej w dotyku wełny. Zapięcie na materiałowy pasek . Uroku i elegancji dodaje wywijany, szeroki kołnierz. Idealny na chłodne jesienne dni.

 

Numer produktu : 249

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar ubrania M
Rodzaj kurtki / płaszcza płaszcze przejściowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Rozmiar wg Producenta m
Marka Michael Kors

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.