Michael Michael Kors Torebka Duża Błyszcząca

Produkt ogląda: 10 os

Normalna cena: 769,00 zł

Special Price 538,30 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 500,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Michael Kors

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra

podszewka 

     Opis: Torebka MICHAEL Michael Kors ze skóry w kolorze srebrnym z metalicznym efektem. Zamykana na sygnowany zamek błyskawiczny. Na przodzie aplikacja z nazwą marki. Podszewka logowana, w środku dodatkowe kieszonki na drobiazgi na jednej z nich naszyta jest skórzana metka. Dwa poręczne uchwyty oraz długi, regulowany pasek. Na spodzie logowane słupki, które ochronią torebkę przed otarciem bądź zabrudzeniem. Wymiary torebki: wysokość: 27 cm., szerokość: 32 cm., głębokość 15 cm.

  

Numer produktu : 46

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór inny
Marka Michael Kors

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.