Pelle Moda Sandały Na Szpilce Czarne

Produkt ogląda: 8 os
369,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 548,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Pelle Moda

               Stan : nowy

        Materiał : skóra zamszowa/skóra

 

Opis: Sandały na szpilce Pelle Moda w kolorze czarnym, rozmiar 37,5 ze skóry zamszowej. Zapięcie na kostce na sprzączkę ozdabianą brylancikami. Na przodzie i pasku dekoracyjne dżeciki. Usztywniony zapiętek, skórzana wkładka. Wysokość obcasa 9 cm. Pięknie wysmuklą Twoją sylwetkę oraz dodadzą Ci kobiecości i pewności siebie. Idealne do stylizacji wieczorowej.

 

Numer produktu : 3041

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 37
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Rozmiar wg Producenta 7
Marka Pelle Moda

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.