Polo Ralph Lauren Sukienka Sportowa

Rozmiar ubrania:

XS

Produkt ogląda: 1 os
349,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 629,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Polo Ralph Lauren

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : 100% bawełna

 

Opis: Jasno szara sukienka sportowa Polo Ralph Lauren z kołnierzykiem, rozmiar XS. Zapięcie na sygnowane guziki. Na przodzie haft z logo marki. Krój prosty, po bokach małe rozporki, które nie krępują ruchu. 

Numer produktu : 142

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania XS
Rodzaj sukienki krótkie, letnie, sportowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór szary
Rozmiar wg Producenta xs
Marka Polo Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.