Polo Ralph Lauren Szorty Białe

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
229,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 509,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Polo Ralph Lauren

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : 54% bawełna

46% len

 

Opis: Krótkie spodenki Polo Ralph Lauren rozmiar M kolor biały. Pas ze szlufkami umożliwia noszenie paska, dołączony biały pasek z materiału. Zapięcie na zamek błyskawiczny, wewnętrzny guzik i haftkę. Z przodu i z tyłu wsuwane kieszenie. Na dole wywinięte mankiety, które można usunąć.

 

 

    Szerokość w pasie: 80cm

       Szerokość w biodrach: 106 cm

Długość od wewnętrznej strony nogawki: 9 cm

        Numer produktu: 1329

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj spodni materiałowe, szorty
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór biały
Rozmiar wg Producenta 6
Marka Polo Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.