ALEXANDER MCQUEEN

Alexander McQueen

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Odzież od Alexandra McQueena nawet do 70% taniej

Tego projektanta nie trzeba nikomu przedstawiać. Lee Alexander McQueen był prawdziwą legendą w branży, a odzież jego projektów pokochało tysiące kobiet na całym świecie. Przed założeniem marki sygnowanej własnym nazwiskiem, tragicznie zmarły projektant pracował dla takich marek jak Givenchy czy Gucci, zdobywając warsztat i doświadczenie, które pozwoliło mu stworzyć własny dom mody.

 

Odzież i dodatki od MCQ

W The Tags znajdziesz odzież i dodatki od tego projektanta, które pokochasz z miejsca. Buty, torebki, akcesoria i ubrania Aleksandra McQueena cieszą się w naszym sklepie internetowym olbrzymią popularnością i są stale wyprzedawane - często zdarza się, że w butiku już nie ma żadnych ubrań tego projektanta - dlatego, kto pierwszy ten lepszy ;) W The Tags codziennie poszukujemy dla Was używanej odzieży od projektantów z całego świata. Tylko Wy możecie zdecydować, co zrobicie z tą możliwością!

 

Używana markowa odzież w The Tags

Komis internetowy The Tags to wyjątkowe miejsce na mapie polskiego internetu, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe - to właśnie u nas możesz kupić używaną odzież najlepszych światowych projektantów mody i znanych marek, takich jak Alexander McQueen. Już nie musisz być Lady Gagą, żeby nosić jego projekty. Wybierz dziś jego ubrania lub dodatki dla siebie. I to w doskonałej cenie!