ARMANI

Armani

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Tania odzież Armani - tylko w The Tags

Giorgio Armani to marka, którą zna każdy z nas - włoski dom mody z pewnością należy do jednych z najbardziej znanych na świecie. Marka założona w 1975 roku przez Włocha Giorgio Armaniego i jego partnera Sergio Galeotti zyskała popularność na wszystkich kontynentach. Dziś składa się na nią wiele spółek, które projektują niemal wszystko - Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Jeans, Armani Junior, Giorgio Armani Beauty, Armani Casa, Armani Hotels&Resort i wiele innych. Możesz więc nabyć nie tylko odzież, akcesoria i dodatki Armaniego, ale i meble, kosmetyki czy wyposażenie do hoteli i restauracji.


Giorgio Armani - co o nim wiemy?

Odzież od Giorgio Armani zna każdy, co jednak wiemy o samym projektancie? Urodził się w 1934 roku i początkowo karierę związał z domem mody Nino Cerruti, by po kilku latach odejść i założyć własną markę odzieżową. Początkowo dom mody Armani zajmował się jedynie odzieżą męską, aby w 1975 roku stworzyć również kolekcję dla Pań. Prawdziwą sławę zyskał szyjąc ubrania dla wielu hollywodzkich sław, w tym Richarda Gere czy Lady Gagi. Jego majątek szacuje się na ponad 7 mld USD. Za swoją największą porażkę uważa śmierć swojego partnera, który zmarł na AIDS w 1985 roku.


Używana odzież od Armaniego - sprawdź naszą ofertę

Już dziś możesz nabyć odzież, dodatki i biżuterię od Giorgio Armani w świetnej cenie w The Tags. Nasz sklep internetowy z odzieżą używaną skupia tylko świetnej jakości rzeczy największych światowych marek i projektantów. Już dziś Twoja szafa może wzbogacić się w odzież od Giorgio Armani - dołącz do takich gwiazd jak Cate Blanchett, Michelle Pfeiffer, Leonardo DiCaprio czy Calvin Harris.