CAROLINA HERRERA

Carolina Herrera

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Mówi się, że jej projekty widać na pierwszy rzut oka, ponieważ mają niepo-wtarzalny, typowy dla wenezuelskiej projektantki styl. Zmysłowe, kolorowe, odważne, wykonane z najlepszych materiałów - otulają kobietę i sprawiają, że czuje się piękna. W jej projektach znajdziesz sukienki na każdą okazję, akcesoria, dodatki oraz wyjątkowe i spektakularne suknie ślubne, marzenie każdej Panny Młodej.

 

Ubrania od Carolina Herrera, które musisz mieć

W The Tags codziennie poszukujemy odzieży najlepszych światowych projektantów, do których z pewnością należy Carolina Herrera. W jej kobiecych i ponadczasowych ubraniach zakochały się niemal wszystkie Pierwsze Damy Stanów Zjednoczonych - Jacqueline Kennedy Onassis, Laura Bush, Michelle Obama a teraz również Melania Trump. Prywatnie projektantka jest mamą czterech córek. Jeśli chcesz ubierać się w odzież, którą na co dzień noszą gwiazdy i Pierwsze Damy USA, zajrzyj do naszego butiku i wybierz ubrania i dodatki Carolina Herrera.

 

Komis internetowy z ekskluzywną odzieżą używaną

Posiadanie luksusowej odzieży, chociaż jednej sztuki, to wielkie marzenie niemal każdej kobiety. I nawet jeśli w codziennych obowiązkach nie myślimy o małej czarnej od Prady, czy o szpilkach od Christian Louboutin, żadna z nas nie odmówiłaby tak luksusowego prezentu. Jeśli należy do tej grupy, ale nie możesz sobie pozwolić na regularne zakupy w prestiżowych butikach, wybierz nasz sklep internetowy z odzieżą używaną - mamy dla Ciebie markową odzież świetnej jakości w bardzo dobrej cenie!