CHRISTIAN DIOR

Christian Dior

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Mimo że od śmierci Christiana Diora minęło już ponad pół wieku, dom mody założony od jego nazwiska nadal jest symbolem najwyższej elegancji, luksusu i hołdem dla kobiecości. Kreacje projektanta były przeciwieństwem ówcześnie panującej mody, skromnej z powodu lat wojny i niedostatku. Świetne materiały, gorsety, podszycia na biodrach - jego ubrania nadawały kobiecym sylwetkom formę. Uważa się, że Dior przywrócił modzie kobiecość, a zniszczonemu wojną Paryżowi - właściwy mu splendor.

 

Ubrania Christian Dior to moda przez duże M

Historia domu mody Dior to wielkie nazwiska - asystentem Diora, a potem dyrektorem artystycznym marki był słynny Yves Saint Laurent, który po śmierci Diora objął najwyższe stanowisko w marce w wieku 21 lat. Dyrekto-rem artystycznym Dior był również John Galliano. Jego teatralne kolekcje, kunsztowne, eleganckie, bogate i (jak twierdzą posiadaczki) niewygodne wzbudzały i wzbudzają zachwyt. Jeden, nawet mały drobiazg od tego projektanta w naszej szafie, to czysta radość z posiadania.

 

Tania odzież Christian Dior? Brzmi świetnie!

W The Tags gromadzimy używaną odzież i dodatki w świetnych cenach - dbamy o duży wybór i bardzo dobry stan każdej wystawionej rzeczy. Praw-dziwe perełki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, dlatego koniecznie śledź nasz profile w mediach społecznościowych i zasubskrybuj nasz newsletter - tam informujemy naszych klientów o gorących promocjach! ;)