CHRISTIAN LOUBOUTIN

Christian Louboutin

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Carrie Bradshaw głodowała cały miesiąc, aby kupić chociaż jedną parę. Prywatnie Sarah Jessica Parker ubrała je na własny ślub. Powstały o nich piosenki „Louboutins” Jennifer Lopez, śpiewała o nich także Iggy Azalea w „Work”. Louboutiny nosi Britney Spears (m.in. w teledysku „If U Seek Amy”), wystąpiły w serialu „Breaking Bad”, uwielbia je Madonna, Tina Turner, Marion Cotillard czy Gwyneth Patrol. Słynne szpilki z czerwoną podeszwą projektu Christiana Louboutina to legenda, o której marzy każda kobieta!

 

Dodatki Louboutin to nie tylko obuwie

Pod tą marką możemy znaleźć również torby, obuwie, a także (od 2013 roku) kosmetyki, takie jak szminki czy lakiery do paznokci - oczywiście w najbardziej charakterystycznych dla projektanta barwach. Szpilki z czerwoną podeszwą nie są jedynymi butami, które projektuje, a jego głównymi konkurentami na tym rynku są Manolo Blahnik i Giuseppe Zanotti. Mimo że ceny jego butów wahają się od 400 do 6 tysięcy za parę, sprzedaje ponad 500 tysięcy par rocznie!

 

Buty Christian Louboutin w The Tags

Marzysz o szpilkach lub dodatkach od Christian’a Louboutin? My też! Dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu używanych butów i dodatków tego projektanta, aby móc zaoferować Ci je w naszym sklepie w dużo niższej cenie. Wybieramy tylko buty w bardzo dobrym stanie, o co zresztą wcale nie jest tak trudno - to obuwie doskonałej jakości, które potrafi przetrwać długie lata w niezmienionym stanie. Podaruj sobie wymarzone buty z czerwoną podeszwą - to prezent, który powinna otrzymać każda kobieta.