DARMOWA PRZESYŁKA I ZWROT

CHRISTIAN LOUBOUTIN

Christian Louboutin

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Carrie Bradshaw głodowała cały miesiąc, aby kupić chociaż jedną parę. Prywatnie Sarah Jessica Parker ubrała je na własny ślub. Powstały o nich piosenki „Louboutins” Jennifer Lopez, śpiewała o nich także Iggy Azalea w „Work”. Louboutiny nosi Britney Spears (m.in. w teledysku „If U Seek Amy”), wystąpiły w serialu „Breaking Bad”, uwielbia je Madonna, Tina Turner, Marion Cotillard czy Gwyneth Patrol. Słynne szpilki z czerwoną podeszwą projektu Christiana Louboutina to legenda, o której marzy każda kobieta!

 

Dodatki Louboutin to nie tylko obuwie

Pod tą marką możemy znaleźć również torby, obuwie, a także (od 2013 roku) kosmetyki, takie jak szminki czy lakiery do paznokci - oczywiście w najbardziej charakterystycznych dla projektanta barwach. Szpilki z czerwoną podeszwą nie są jedynymi butami, które projektuje, a jego głównymi konkurentami na tym rynku są Manolo Blahnik i Giuseppe Zanotti. Mimo że ceny jego butów wahają się od 400 do 6 tysięcy za parę, sprzedaje ponad 500 tysięcy par rocznie!

 

Buty Christian Louboutin w The Tags

Marzysz o szpilkach lub dodatkach od Christian’a Louboutin? My też! Dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu używanych butów i dodatków tego projektanta, aby móc zaoferować Ci je w naszym sklepie w dużo niższej cenie. Wybieramy tylko buty w bardzo dobrym stanie, o co zresztą wcale nie jest tak trudno - to obuwie doskonałej jakości, które potrafi przetrwać długie lata w niezmienionym stanie. Podaruj sobie wymarzone buty z czerwoną podeszwą - to prezent, który powinna otrzymać każda kobieta.