D&G

D&G

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Domenico Dolce i Stefano Gabbana - to dwóch założycieli włoskiego domu mody, znanego i docenianego na całym świecie. Lamparcie cętki, dopaso-wane gorsety, czarne koronki - to tylko niektóre motywy, z którymi kojarzona jest ta marka. Wielką miłośniczką i chyba największą ambasadorką marki jest Madonna, która współpracuje z domem mody Dolce&Gabbana od 1994 roku! Przez wiele lat Stefano Gabbana i Domenico Dolce byli parą - para jednak rozstała się w 2005 roku, co nie wpłynęło na firmę.

 

Ubrania i dodatki Dolce&Gabbana w The Tags

Odzieży z włoskiego domu mody nie mogło zabraknąć w naszym komisie internetowym. Jeśli marzysz o torebce, butach czy spodniach ze słynnym splecionym logo D&G - możesz spełnić to marzenie już dziś i to nie rujnując swojego portfela! Używane płaszcze Dolce&Gabbana, buty tej marki, torebki to must-have każdej kobiety i to właśnie te przedmioty sprzedają się u nas najszybciej. Staramy się na bieżąco uzupełniać zapasy o nowe rzeczy tego włoskiego domu mody - koniecznie zapisz się do naszego newslettera i śledź nasze ruchy w social media, gdzie informujemy naszych klientów o nowych produktach, promocjach i okresowych okazjach.

 

Już dziś wybierz swoje ubrania od D&G

Wybierz coś dla siebie, dopasuj rozmiar i… gotowe! Wybrane produkty zo-staną dostarczone do Ciebie kurierem, wygodnie na wskazany adres. Nie musisz stać w kolejkach i walczyć o wybraną perełkę jak w typowym second handzie - The Tags to komis odzieżowy nowej generacji.