DIANE VON FURSTENBERG

Diane Von Furstenberg

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Diane von Furstenberg to amerykańska marka projektantki o tym samym nazwisku, która powstała w latach 70-tych. Jej właścicielka, Diane to ikona stylu i jedna z najbardziej wpływowych osób w świecie mody. Zasłynęła sukienką kopertówką, zwiewnymi ubraniami i popularyzowaniem stylu boho, którą pokochały wszystkie gwiazdy. Dziś ubrania, dodatki i akcesoria tej projektantki i domu mody możesz dostać w bardzo dobrej cenie w The Tags - naszym komisie internetowym.

 

Dlaczego właśnie The Tags?

Wszystko zaczęło się od pomysłu. I od miłości do mody oczywiście. Każda kobieta marzy o ubraniach od prestiżowych marek i znanych na całym świecie projektantów, a jednak przeciętna dziewczyna nie może pozwolić sobie na zakupy w luksusowych butikach. Kochamy też wyprzedaże, polowanie na promocje i oczywiście sklepy, w których można znaleźć prawdziwe perełki. To wszystko wpłynęło na pomysł założenia marki The Tags - komisu internetowego z luksusową odzieżą używaną dobrej jakości. Taką, o której marzysz i jednocześnie taką, na którą Cię stać!

 

Co możesz kupić u nas Diane von Furstenberg?

Na bieżąco dodajemy do naszego sklepu nowe ubrania i akcesoria DvF - i musimy przyznać, że naprawdę bardzo nam się podobają. Jeśli marzysz o torebce od Diane von Furstenberg czy jakimś akcesorium tej projektantki, z pewnością znajdziesz coś pasującego do swojego stylu w The Tags. Z przyjemnością będziemy dostarczać Ci nowych propozycji ubrań, które uatrakcyjnią Twoje outfity. Z nami będziesz wyglądać doskonale!