DKNY

DKNY

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

DKNY to popularna marka, znana nie tylko ze swojego kultowego zapachu „Be delicious”, ale i świetnych ubrań o niepokornym, nowojorskim stylu. Projektantka Donna Karan pierwszą kolekcję ubrań zaprojektowała jeszcze w 1985 roku, powtarzając, że chce „projektować nowoczesne ubrania dla nowoczesnych ludzi”. Jej kolekcje już wtedy były nowatorskie - zaprojektowała tanią linię dla młodych kobiet, linię ubrań „kompaktowych”, które można było dowolnie mieszać i stworzyć z nich kompletną garderobę, mając dosłownie kilka sztuk. To ubrania, które kochają młode i nowoczesne kobiety na całym świecie.

 

Ubrania DKNY w The Tags

Uwielbiacie Donnę Karan? My też! Jej nowojorski styl inspiruje nas i sprawia, że ubrania jej projektu chcielibyśmy nosić codziennie. Ceny oryginałów jednak skutecznie psują nam humor, dlatego w The Tags mamy na nie skuteczny sposób - wyszukujemy używanych perełek w doskonałym stanie, ale w cenie nawet o 70% niższej niż w sklepie DKNY. To przetestowany patent na sprytne zakupy, które nie zrujnują Twojej szafy, ale wydobędą z niej modowy szyk. Chcesz nadać swoim stylizacjom czegoś zdecydowanego? Marzysz o posiadaniu w swojej kolekcji ubrań DKNY? Zapraszamy do naszego komisu online!

 

Jak śledzić okazje? Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, że w naszym sklepie internetowym właśnie pojawiły się kolekcje znanych marek, takich jak Gucci, Guess, Chanel czy Dior? Śledź nasze profile w social media i koniecznie zapisz się na newsletter - kto pierwszy, ten lepszy :)