EMILIO PUCCI

Emilio Pucci

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Odzież dla kobiet, dodatki, akcesoria, biżuteria i więcej - marka rodem z Italii nie próżnuje, aby dostarczyć swoim klientom właśnie tego, czego pragną. W The Tags nie mogło zabraknąć tego włoskiego domu mody, który choć stosunkowo młody, cieszy się ogromną popularnością w Europie i nie tylko. Ponadczasowe fasony, świetne kolory, doskonałe materiały - to znaki rozpoznawcze Emilio Pucci, który znany jest powszechnie z umiejętności przeskakiwania oczekiwań swoich klientek.

 

Odzież Emilio Pucci w The Tags

Ubrania, dodatki i znacznie więcej - szeroki asortyment Emilio Pucci sprawia, że jeśli bardzo chcesz, możesz ubierać się w ich metkę od stóp do głów. Odzież tej luksusowej marki jednak nie należy do najtańszych. Ale spokojna głowa! W naszym butiku The Tags znajdziesz używaną odzież znanych marek w bardzo dobrym stanie i w cenie o nawet 70% niższej od tej, która znajduje się na metce w butiku producenta. Dzięki temu możesz zaoszczędzić i pozwolić sobie na ubrania tej marki.

 

Wybierz Emilio Pucci w The Tags

Udowodnij światu, że znasz się na modzie i wybierz odzież tego włoskiego projektanta. Nie musisz przepłacać - w naszym komisie internetowym znaj-dziesz wszystko w przynajmniej o połowę niższych cenach. To się opłaca! Koniecznie śledź nasze wpisy w mediach społecznościowych (szczególnie na Facebooku) i zapisz się do naszego newslettera - na wstępie dostaniesz zniżkę, a potem na bieżąco będziemy Cię informować o promocjach. Obiecujemy, że spamu nie będzie ;)