GUESS

Guess

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 30

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 30

Odzież Guess jest popularna na całym świecie. Czy wiesz, że tego amery-kańskiego producenta stworzyli czterej bracia - Aramnd, Georges, Paul i Maurice Marciano, którzy urodzili się w Algierii, a wychowali na południu Francji? W 1977 roku wszyscy czterej przeprowadzili się do Kalifornii, by cztery lata później założyć Guess Inc. Od tej pory, dzięki ciężkiej pracy i świetnemu wyczuciu stylu, nadal tworzą ubrania, które chce nosić niemal każda kobieta.

 

Kobiety Guess to sukces tej marki

W ubraniach i dodatkach Guess pokazują się takie kobiety jak Alessandra Ambrosio, Naomi Campbell, Paris Hilton, Claudia Schiffer czy Gigi Hadid. Jeśli jesteś wielbicielką mody, musisz o niej wiedzieć jeszcze więcej! Od początku swojej działalności tworzyli jeansy. W Guess są motywem przewodnim, wciąż kolorowanym i farbowanym na intensywne kolory. W Guess rządzi też kobiecość - nie ma tutaj miejsca na męskie akcenty, a niejedne z ubrań tej marki są bardzo kokieteryjne, bardzo podkreślają figurę i przez co zdecydowanie nie są dla każdego.

 

Ubrania Guess w The Tags

Nie bez powodu markę Gues pokochały modelki - ubrania tego przedsiębiorstwa odzieżowego niemal ociekają seksem. Jeśli to nie w Twoim stylu, nadal możesz znaleźć tutaj dla siebie coś ekstra - przede wszystkim genialne gatunkowo jeansy. W The Tags ściągamy dla Ciebie używaną odzież marki Guess, dostępną w rewelacyjnie niskich cenach, ale wciąż w bardzo dobrym stanie. To się opłaca!