HERVE LEGER

Herve Leger

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Herve Leger przed założeniem swojego domu mody w 1985 roku miał już niezłą praktykę - był rzeźbiarzem, był fryzjerem, był projektantem kapeluszy. Niedługo później pracował dla najlepszych - Karla Lagerfelda, Chanel czy Lanvin, projektował biżuterię dla Daniela Swarovskiego oraz Charles’a Jou-dana. Założenie marki sygnowanej własnym nazwiskiem było więc dla niego tylko kwestią czasu. Założył ją i nadał jej splendor, który uwielbiamy.

 

Bandażowe sukienki - znak rozpoznawczy marki

Sukienki wykonane z mocno obciskających pasm elastycznego materiału to najsłynniejszy projekt Herve L. Leroux, choć w asortymencie projektanta znajdziemy znacznie więcej projektów. Jednak jeśli mielibyśmy wybierać jedną rzecz, którą musimy mieć od Herve, byłaby to z pewnością jego wieczorowa suknia, która olśniewa i dodaje klasy, zmieniając kobietę w księżniczkę.

 

Odzież Herve Leger w The Tags

Sukienki Herve Leger wybierają kobiety na całym świecie - pięknie podkreślają figurę, są ponadczasowe i wykonane z materiałów, które uwielbiamy. W The Tags możesz znaleźć używane rzeczy tego projektanta, również sukienki, w dużo niższych cenach. Niektóre noszone tylko na jedno wyjście, niektóre od święta - dzięki czemu są w pięknym stanie, a ceny są niższe o nawet 70%. Wybierz luksusowy komis odzieżowy The Tags i ciesz się modą tego projektanta za grosze.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasze profile w social media i zapisz się do newslettera The Tags - dzięki temu pierwszy dowiesz się o promocjach i nowych produktach w naszym komisie odzieżowym. W The Tags kto pierwszy, ten lepszy!