HUGO BOSS

Hugo Boss

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Najsłynniejsze na świecie domy mody, to te francuskie, włoskie, brytyjskie i amerykańskie. Niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją odzieży i perfum, założone w 1924 roku przez Hugo Ferdinanda Bossa jest więc w pewnym sensie wyjątkowe. Marka jest powszechnie znana każdemu z nas - nie tylko przez genialne damskie i męskie perfumy, które wielu ma na półkach, ale i dobrej jakości odzież i dodatki. Co sądzicie o ubraniach Hugo Boss?

 

Ubrania Hugo Boss w Polsce i na świecie

Pierwsza kolekcja dla kobiet marki Hugo Boss powstała dopiero w latach 90-tych - wcześniej przedsiębiorstwo produkowało tylko stroje dla mężczyzn, a zaczęło wyłącznie od ubrań roboczych i mundurów. Obecnie są to trzy marki: Boss - popularne kolekcje, Hugo - ubrania dla młodych mężczyzn oraz Baldessarini - marka tworząca wyłącznie ubrania szyte na miarę. Ubrania Hugo Boss to przede wszystkim bardzo dobra jakość - cała odzież jest dopracowana gatunkowo i stawia na elegancję i prostotę, dlatego ubrania tej marki może nosić każdy. To klasyka bez szaleństwa.

 

Używana Odzież Hugo Boss w The Tags

Masz ochotę na odzież z wyższej półki w cenie sieciówek? Zapoluj na okazje w naszym sklepie internetowym. Specjalnie dla Ciebie ściągamy używane ubrania najbardziej znanych na świecie marek, takich jak Prada, Chanel, Dior czy właśnie Hugo Boss, abyś mógł kupić je w świetnej cenie i w doskonałym stanie. Już dziś znajdź idealny prezent dla samej siebie. Pssst! Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i śledzić naszego profilu w mediach społecznościowych - to za pośrednictwem tych kanałów informujemy wszystkich o promocjach ;)