IVANKA TRUMP

Ivanka Trump

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Córka z pierwszego małżeństwa prezydenta Stanów Zjednoczonych, poza byciem asystentką ojca i wiceprezesem jego firmy, The Trump Organization, ma również czas na własną firmę - markę modową nazwaną od jej imienia i nazwiska. Jej kariera miała swój etap w modelingu, gdzie występowała na pokazach mody takich marek jak Versace czy Tommy Hilfiger - być może od tego momentu w życiu zawodowym zafascynowała ją moda. Dziś Ivanka Trump ma swoje kolekcje odzieżowe, którym z uwagą przyglądają się krytycy.

 

Ubrania Ivanka Trump - jakie to projekty?

Odzież marki Ivanka Trump to buty, odzież, biżuteria i dodatki dla kobiet. Jeśli marzysz o marynarce tej projektantki, albo zakochałaś się w jej ponadczasowych torebkach, zajrzyj do naszego butiku internetowego. Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy najpiękniejsze projekty Ivanka Trump w doskonałym stanie i bardzo niskiej cenie - nawet o 70% niższej niż na stronie projektantki. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj coś wartościowego!

 

Jak zamawiać w The Tags?

The Tags to komis internetowy nowej generacji - tylko u nas znajdziesz wyselekcjonowane ubrania największych marek i domów mody z całego świata, dostępne w cenach nawet o 70% niższych niż wyjściowa. To spełnienie marzeń każdej miłośniczki polowań na ubrania vintage - za naszymi okazjami nie musisz jednak stać w kolejkach i przeszukiwać ton ubrań w poszukiwaniu perełek! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy tylko rzeczy w znakomitym stanie, posegregowaliśmy i nadaliśmy im rozmiary - u nas zakupy to czysta przyjemność. I to bez wychodzenia z domu!