KATE SPADE

Kate Spade

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Musimy Wam się do czegoś przyznać - Kate Spade to jedna z naszych ulubionych nowojorskich projektantek. Młoda marka szybko zdobyła uznanie na całym świecie, a jej styl pokochały miliony kobiet. Wszystkiemu winne są jej projekty - zabawne, szokujące i niepokorne, dla kobiet, które mają poczucie humoru i nie boja się wyróżniać. Jeśli kochasz nowojorską modę, szukasz kolorowych, krzykliwych i optymistycznych dodatków, to dobrze trafiłaś - Kate Spade New York z pewnością spełni te oczekiwania.

 

Dodatki Kate Spade - zegarki, torebki i więcej

Zegarek, w którym szminka czy pędzelek do makijażu występuje jako wskazówka? Portfel i torebki w kształcie doniczki z kaktusem, kolorowego konika lub dojrzałego jabłka? A może kolorowe i energetyczne kopertówki, bransoletki na rękę w zabawne wzory? Wszystko to i zdecydowanie więcej, znajdziesz w akcesoriach od projektantki Kate Spade. Ta bardzo młoda, amerykańska marka szturmem zdobyła cały świat w niemal chwilę - jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie w jej frywolnych projektach.

 

Akcesoria Kate Spade w The Tags

W The Tags mamy dla Was prawdziwą gratkę - używane torebki i akcesoria Kate Spade, w bardzo dobrym stanie, a co najważniejsze, w genialnie niskich cenach. Jeśli tak jak i my, pokochałaś nowojorski styl projektów Kate, to jest to coś zdecydowanie dla Ciebie. Wybierz torebkę lub portfel Kate Spade i ciesz się modą z górnej półki. Za grosze!