LACOSTE

Lacoste

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Logo z zielonym krokodylem to chyba jeden z najbardziej znanych znaków towarowych na całym świecie. Ubrania, buty, perfumy, zegarki, okulary - Lacoste to potęga, ogromne przedsiębiorstwo, gigant marki odzieżowej. Poza krokodylem, bardzo charakterystyczne są również kolory przewodnie marki marki - biały, cytrynowo-zielony i czerwony. Lacoste to producent, którą doceniają ludzie na całym świecie.

 

Ubrania Lacoste. Od czego wszystko się zaczęło?

Rene Lacoste, francuski tenisista, stworzył własną koszulkę na kort - białą, z krótkimi rękawkami, kompletnie inną od panującej w tych czasach na turniejach mody. W niemal tym samym czasie prasa nazywała go „aligatorem” ze względu na noszoną przez niego teczkę ze skóry aligatora i dość zacięte zachowanie na korcie. Rene Lacoste poprosił więc przyjaciela, aby narysował i wyhaftował krokodyla na używanych przez niego koszulkach. Tak powstała marka, nazwana od nazwiska tenisisty, a krokodyl stał się oficjalnym logiem przedsiębiorstwa.

 

Odzież Lacoste tanio - czy to możliwe?

W The Tags oferujemy Ci doskonałej jakości używane ubrania tej francuskiej marki - dzięki temu możesz znacznie oszczędzić, a nikt i tak nie zauważy różnicy w wyglądzie tych ubrań - włącznie z Tobą! Odzież Lacoste w The Tags to propozycje dla modnych kobiet, a poza ubraniami mamy do dyspozycji również akcesoria i dodatki tej marki. W Twojej szafie znalazłoby się miejsce na kilka ubrań Lacoste? W takim razie zapraszamy do zakupów ;)