LIU-JO

Liu-Jo

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Marka Liu-Jo w ciągu niespełna kilku lat stała się ogromnym sukcesem handlowym dla Italii - rozwija się w błyskawicznym tempie, a nowe butiki powstają jeden po drugim na całym świecie! Ubrania Liu-Jo możesz kupić zarówno w Paryżu i Londynie, jak i w Moskwie, Dubaju czy Tokio. Stosunkowo młoda marka narodziła się w 1995 roku we włoskim Capri. To firma rodzinna - została założona przez młodego i obiecującego przedsiębiorce Marco Marchi i jego brata Vanissa. Modowa intuicja i świetne wyczucie stylu sprawiły, że to marka, o której z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz.

 

Jakie ubrania znajdziemy w Liu-Jo?

Marka Liu-Jo skupia się wokół kobiet - wszystkie projekty marki obecnie tworzą linie damskie. Włoskiego producenta pokochają kobiety, które lubią czuć się zadbane i zauważone, są pewne siebie i znają się na trendach, na bieżąco śledząc zmiany w modzie. Ciekawe zestawienia, wysoka jakość materiałów i niebanalne kroje sprawiają, że odzież Liu-Jo nosimy z prawdzi-wą przyjemnością.

 

Ubrania Liu-Jo w The Tags

W naszym komisie znajdziesz najlepsze marki modowe na świecie - starannie wyselekcjonowaliśmy tę listę, aby zaproponować Ci tylko największe nazwiska. Możesz dać tym używanym rzeczom nowe życie - są w doskonałym stanie - i zaoszczędzić na tym jeszcze setki złotych. Wybierz ubrania Liu-Jo w The Tags i ciesz się modą, której niestraszne salony.